Krok 1

Wybierz kurs:

Szkolenie od podstaw ale w rozszerzonym zakresie programowym, przygotowujące do zawodu Operator Programista CNC. Dowiesz się nie tylko jak obsługiwać obrabiarki CNC, ale również w jaki sposób je programować. Poznasz podstawy technologii obróbki skrawaniem i rysunku technicznego. Teoria (w tym symulatory): 40h. Praktyka (wyłącznie przy obrabiarkach): 40h. W cenie kursu uwzględnione są dwa podejścia do egzaminu (termin zerowy i poprawkowy). Koszt każdego kolejnego to 200 PLN brutto. Egzamin odbywa się w czasie trwania kursu, wobec czego uzyskanie certyfikatów nie wymaga ponownego przyjazdu do naszej siedziby. Więcej na temat szkolenia dowiesz się tutaj.
Szkolenie w trybie weekendowym (soboty i niedziele). Dzięki szkoleniu uzyskasz praktyczną wiedzę w zakresie komputerowego generowania ścieżek obróbki dla: tokarek CNC, frezarek CNC, elektro drążarek EDM oraz Drukarek 3D. Dodatkowo kurs zawiera podstawy rysowania i projektowania 3D przy pomocy oprogramowania typu CAD. Szkolenie obejmuje również zajęcia praktyczne przy drukarce 3D. W cenie kursu uwzględnione są dwa podejścia do egzaminu (termin zerowy i poprawkowy). Koszt każdego kolejnego to 200 PLN brutto. Egzamin odbywa się w czasie trwania kursu, wobec czego uzyskanie certyfikatów nie wymaga ponownego przyjazdu do naszej siedziby. Więcej na temat szkolenia dowiesz się tutaj.
Dzięki szkoleniu uzyskasz praktyczną wiedzę w zakresie komputerowego generowania ścieżek obróbki dla: tokarek CNC, frezarek CNC, elektro drążarek EDM oraz Drukarek 3D. Dodatkowo kurs zawiera podstawy rysowania i projektowania 3D przy pomocy oprogramowania typu CAD. Szkolenie obejmuje również zajęcia praktyczne przy drukarce 3D. W cenie kursu uwzględnione są dwa podejścia do egzaminu (termin zerowy i poprawkowy). Koszt każdego kolejnego to 200 PLN brutto. Egzamin odbywa się w czasie trwania kursu, wobec czego uzyskanie certyfikatów nie wymaga ponownego przyjazdu do naszej siedziby. Więcej na temat szkolenia dowiesz się tutaj.
Szkolenie jest połączeniem kursu Operator Programista CNC oraz Programista CAM. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymasz zniżkę w wysokości 880 PLN oraz możesz wygodnie zrealizować oba szkolenia, jedno po drugim. Uwaga: Jeśli z różnych przyczyn nie możesz zrealizować dwóch następujących po sobie kursów, nadal przysługuje Ci możliwość skorzystania ze zniżki - nie muszą one rozpoczynać się jedno po drugim. W kolejnych krokach konfiguratora wybierz dwa odpowiadające Ci terminy kursów. Więcej na temat szkolenia Operator Programista CNC dowiesz się tutaj. Więcej na temat szkolenia Programista CAM dowiesz się tutaj. Egzaminy odbywają się w czasie trwania kursu, wobec czego uzyskanie certyfikatów nie wymaga ponownego przyjazdu do naszej siedziby.
Szkolenie w zakresie zaawansowanym przygotowujące do samodzielnej pracy z obrabiarkami wyposażonymi w system sterowania Heidenhain (również 5-cio osiowych). Poznasz rozbudowane funkcje sterownika Heidenhain oraz sposoby wykorzystania dodatkowych osi podczas obróbki. Teoria (w tym symulatory): 20h. Praktyka (wyłącznie przy obrabiarkach): 40h. W cenie kursu uwzględnione są dwa podejścia do egzaminu (termin zerowy i poprawkowy). Koszt każdego kolejnego to 200 PLN brutto. Egzamin odbywa się w czasie trwania kursu, wobec czego uzyskanie certyfikatów nie wymaga ponownego przyjazdu do naszej siedziby. Więcej na temat szkolenia dowiesz się tutaj.
Szkolenie od podstaw poruszające zagadnienia związane z obsługą obrabiarki - przygotowujące do zawodu Operator CNC. Poznasz podstawy technologii obróbki skrawaniem i rysunku technicznego. Teoria (w tym symulatory): 20h. Praktyka (wyłącznie przy obrabiarkach): 30h. W cenie kursu uwzględnione są dwa podejścia do egzaminu (termin zerowy i poprawkowy). Egzamin odbywa się w czasie trwania kursu, wobec czego uzyskanie certyfikatów nie wymaga ponownego przyjazdu do naszej siedziby. Koszt każdego kolejnego to 200 PLN brutto. Więcej na temat szkolenia dowiesz się tutaj.

Aktualna cena kursu za 1 osobę:

0 PLN

Dane firmy

ul. Strzegomska 138
54-429 Wrocław
NIP 7521436241

+48 71 307 36 80

Copyright © Numerika.pl 2014 - 2019, All Rights Reserved