Aktualności

logo akt

Sprawdź, czy poradzisz sobie na kursie CNC!

Otrzymujemy od Was wiele pytań dotyczących tego, czy kurs CNC jest trudny i czy osoby całkowicie nowe w tym temacie mają szansę w pełni z niego skorzystać. Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że CNC to nie “rocket science”. Zagadnienia związane z tą tematyką wymagają jedynie

czy poradze sobie na kursie CNC

Otrzymujemy od Was wiele pytań dotyczących tego, czy kurs CNC jest trudny i czy osoby całkowicie nowe w tym temacie mają szansę w pełni z niego skorzystać.

Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że CNC to nie “rocket science”. Zagadnienia związane z tą tematyką wymagają jedynie właściwych fundamentów i dobrego ich zrozumienia.

Jeśli zastanawiałeś się nad tym, czy ze swoją aktualną wiedzą poradzisz sobie na naszych szkoleniach, przygotowaliśmy coś dla Ciebie.

Otrzymasz bezpłatny dostęp do testu, który pomoże Ci rozwiać Twoje wątpliwości.

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a my odeślemy do Ciebie login oraz hasło do naszej Platformy INTRO, w której przygotowaliśmy specjalny test zawierający 10 krótkich pytań.

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać bezpłatny dostęp do krótkiego testu.

Progi punktacji wraz z opisem:


od 71% do 100% – Świetnie! Z pewnością poradzisz sobie z zakresem szkolenia 
Operator Programista CNC

od 51% do 70% – Dobrze! Poradzisz sobie z wiedzą przedstawianą podczas kursu Operator Programista CNC, ale nie zaszkodzi małe przypomnienie wiadomości z matematyki.

od 0 do 50% – przed przystąpieniem do kursu musisz powtórzyć zagadnienia z matematyki na poziomie szkoły podstawowej. Możesz również zastanowić się nad kursem Operator CNC, w którego programie szkolenia znajdują się tylko mniej wymagające elementy programowania maszyn CNC.

więcej
logo akt

Wakacyjne zniżki na kurs

Zapisz się na kurs ze znajomym/i, a na szkolenie CNC otrzymacie razem minimum 800 zł zniżki! O kursie Operator-Programista CNC, którego dotyczy promocja dowiesz się więcej tutaj. Promocja obejmuje Ciebie i każdą kolejna osobę, która razem z Tobą zapisze się na kurs. Jeśli chciałbyś skorzystać

wpromo

Zapisz się na kurs ze znajomym/i, a na szkolenie CNC otrzymacie razem minimum 800 zł zniżki!
O kursie Operator-Programista CNC, którego dotyczy promocja dowiesz się więcej
tutaj.

Promocja obejmuje Ciebie i każdą kolejna osobę, która razem z Tobą zapisze się na kurs.

Jeśli chciałbyś skorzystać ze zniżki:
1. Decydując się na kurs Operator – Programista CNC, poleć szkolenie swoim przyjaciołom, którzy też zastanawiają się nad rozwojem w branży CNC.
2. Skonfigurujcie kurs wybierając ten sam termin szkolenia przez stronę: https://numerika.pl/rejestracja
3. W ostatnim kroku rejestracji, w dodatkowych uwagach wpisz:
Na szkolenie przyjadę z (imię i nazwisko)
4. Każdy z Was otrzyma zniżkę na szkolenie, aż po 400 zł dla każdej osoby!

Pamiętaj! Promocja dotyczy dowolnego terminu kursu Operator – Programista CNC, ale zapisu należy dokonać do końca lipca 2021.

Jeśli chciałbyś odbyć szkolenie w innym terminie niż Twój znajomy, istnieje również taka możliwość, wystarczy, że wcześniej skontaktujesz się z nami.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu:

e-mail: ptomasiuk@numerika.pl

tel: +48 71 307 36 80

więcej
dofinansowanie cnc

Dofinansowanie na kurs CNC z KFS i BUR

Wielu z naszych Klientów, zarówno firmowych jak i indywidualnych odczuwa niechęć przed perspektywą wypełniania stosu dokumentów dot. dofinansowania, pilnowania terminów ich dostarczenia itd. Warto jednak skorzystać z takiej formy wsparcia i zawnioskować o dofinansowanie na kurs CNC, lub inny znajdujący się w naszej ofercie produkt

dofinansowanie cnc
Pomożemy Ci w zdobyciu dofinansowania na szkolenia z naszej oferty

Wielu z naszych Klientów, zarówno firmowych jak i indywidualnych odczuwa niechęć przed perspektywą wypełniania stosu dokumentów dot. dofinansowania, pilnowania terminów ich dostarczenia itd.

Warto jednak skorzystać z takiej formy wsparcia i zawnioskować o dofinansowanie na kurs CNC, lub inny znajdujący się w naszej ofercie produkt (dostępne na stronie
https://numerika.pl/).


Możliwe jest również wnioskowanie o szkolenia indywidualne, które wówczas przeprowadzamy w siedzibie Klienta w oparciu o indywidualnie przygotowany program szkolenia.

Często otrzymujemy również informacje, że brakuje rzetelnego źródła wiadomości dotyczących aktualnie prowadzonych projektów i znalezienie czegoś odpowiedniego i nadal aktualnego graniczy z cudem.

W związku z tym zdecydowaliśmy się pomóc Wam w uzyskiwaniu informacji dotyczących różnych form dofinansowań, a także w przeprowadzeniu Was przez proces ich uzyskania. Jest to oczywiście bezpłatne.

Jakie kroki podejmujemy?

1. Ustalamy Twój region, w którym będziemy szukać źródła dofinansowania.

2. Ustalamy, które instytucje są odpowiednie dla Twojego regionu i jakie są aktualne projekty, z których możesz skorzystać. Jeśli tzw. okno rekrutacyjne jest jeszcze zamknięte, poinformujemy Cię, gdy znów będzie można składać wniosek.

3. Sprawdzamy jakie są warunki uczestnictwa w dofinansowanym szkoleniu i czy je spełniasz.

4. Decydujesz o zakresie szkolenia z naszej oferty, który chciałbyś zrealizować.

5. Zbieramy informacje dot. dokumentacji, którą należy przygotować i pomagamy w jej uzupełnieniu.

6. Gotowy wniosek składasz do wskazanej przez nas instytucji (pocztą tradycyjną lub online jeśli posiadasz podpis elektroniczny).

7. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku możesz wziąć udział w naszych szkoleniach.

Aktualnie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, na terenie 14 województw w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych jest prowadzony projekt o nazwie Podmiotowy System Finansowania, o którym można dowiedzieć się więcej tutaj. System ten działa w oparciu o Bazę Usług Rozwojowych. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania konkretnych informacji dot. tego projektu i możliwości finansowania szkoleń dla Twojej firmy.

Zapraszamy również do sprawdzenia aktualnie udostępnionych przez nas kursów na platformie Bazy Usług Rozwojowych:
Nasze szkolenia dostępne w Bazie Usług Rozwojowych

Firmy i osoby prywatne, które chciałyby uzyskać dofinansowanie na kurs CNC zachęcamy do kontaktu:
Aleksandra Kaczmarek-Kuban
Nr tel: 71 740 60 61
E-mail: dofinansowanie@numerika.pl

Uwaga: nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że uzyskasz dofinansowanie na kurs CNC. Zależy to od profilu prowadzonej przez Ciebie działalności (w przypadku firm) i spełnienia warunków narzuconych przez projekt (w przypadku osób indywidualnych).

więcej

Dane firmy

lokalizacja
ul. Strzegomska 140A
54-429 Wrocław
NIP 7521436241
telefon
Copyright © Numerika.pl 2014 - 2019, All Rights Reserved