Kurs CNC online – teoria zdalnie, praktyka na miejscu, czyli szkolenie hybrydowe

stock online szkolenie
Dla szkolenia Operator Programista CNC udostępniamy nową formę zajęć

Szkolenie hybrydowe to połączenie kursu CNC online oraz zajęć praktycznych, dzięki czemu teoretyczną część kursu możesz odbyć bez konieczności przyjazdu do naszej siedziby. Wystarczy komputer z dostępem do internetu.

Kurs CNC online i hybrydowy

Oprócz kursów w formie hybrydowej umożliwiamy również odbycie niektórych naszych kursów w całości w wersji online. Kursy te oznaczyliśmy napisem (online), który znajduje się przy terminie. Do uczestnictwa w nich (tak samo jak w przypadku kursów hybrydowych) potrzebujesz komputera z dostępem do internetu, mikrofon i kamerę. Możesz użyć urządzeń zewnętrznych, podłączanych np. przez USB lub tych wbudowanych w Twój laptop. Dzięki oprogramowaniu, z którego korzystamy (zoom.us), jeśli nie posiadasz kamery możesz do tego celu wykorzystać swój smartfon. Wówczas szkolenie odbywa się na Twoim komputerze, a Twój smartfon służy jako kamera.

Czym kurs CNC online w formie hybrydowej różni się od zwykłego szkolenia?


1. Jedyna różnica to zajęcia teoretyczne, które odbywają się w formie spotkania online. Dzięki temu możesz więc wziąć w nich udział posiadając jedynie komputer z mikrofonem i dostęp do internetu (kamera jest zalecana). Wszelkie oprogramowanie, które wymagane jest do uczestnictwa w zajęciach dostarczymy Ci przed ich rozpoczęciem. W przypadku takiej potrzeby, pomożemy Ci w instalacji i skonfigurowaniu oprogramowania. Cały proces wymaga jedynie pobrania i zainstalowania dwóch niewiele ważących programów tj. np. Zoom.


2. Każdy kurs CNC online lub w formie hybrydowej jest pełnowartościowym szkoleniem tj. realizujemy program szkolenia nie ulega zmianom w stosunku do szkolenia stacjonarnego.


3. Zajęcia online są w całości prowadzone przez naszego trenera, który ma podgląd na Twój ekran, by śledzić Twoje postępy na bieżąco (szczególnie przydatne podczas pracy z symulatorami).

4. Po zaliczeniu zajęć teoretycznych, możesz wybrać dowolny, dostępny w naszym konfiguratorze termin zajęć praktycznych. Zajęcia teoretyczne trwają 4 dni.

5. Przed rozpoczęciem zajęć otrzymasz dostęp do naszej platformy e-learningowej Intro, na której znajdują się materiały wprowadzające do kursu.

 

W jaki sposób zapisać się na szkolenie hybrydowe lub online?

Za pośrednictwem naszego konfiguratora szkoleń możesz wybrać termin z dodatkową adnotacją „hybrydowe” lub „online” tak, jak na poniższym zdjęciu:

kurs cnc online

Dane firmy

lokalizacja
Numerika Sp. z o.o.
ul. Buforowa 4A
52-131 Wrocław
NIP: 8943182467
telefon
Copyright © Numerika.pl 2014 - 2024, All Rights Reserved