Opinie

Dominik Habdas
Dominik Habdas
19:02 09 Sep 23
Wykwalifikowani i zaangażowani instruktorzy, świetnie ułożony plan szkoleniowy i pełen profesjonalizm.
Lotar4
Lotar4
18:44 07 Aug 23
Kurs Operator Programista CNC bardzo dobrze przeprowadzony, chłopaki wiedzą o czym mówią, potrafią przekazać wiedzę dla każdego, kurs był bardzo intensywny i pełen nauki ale nie żałuję żadnej godziny spędzonej tam.
Krzysztof Splis
Krzysztof Splis
09:08 23 Jul 23
Niezwykle intensywny oraz profesjonalny kurs. Fantastyczna kadra.Brałem udział w grupowym "programista-operator CNC" oraz dodadkowo dwa dni szkolenia indywidualnego. Zdecydowanie plecam !!!
Bartek D
Bartek D
18:35 02 Jun 23
Szkolenie na najwyższym poziomie. Od zajęć teoretycznych po praktykę przy maszynach. Kadra szkoleniowa z zamiłowaniem i pełnym profesjonalizmem przekazuję wiedzę. Szczególne słowa uznania dla Wojtka za ogromną wiedzę, cierpliwość i sposób przekazania wiedzy. Polecam z czystym sumieniem.
artur bakus
artur bakus
07:37 25 May 23
Najlepsze szkolenie na jakim bylem.Teoria jasna i przejrzysta, praktyka na maszynach(przyjemna drenalinka) nie tylko symulatory. Super atmosfera.Ogólnie same plusy. Jak ktoś szuka dobrego kursu polecam na 200%. Warto przejechać nawet pół Polski.Przy okazji pozdrawiam instruktorów z którymi miałem przyjemność się szkolic: Pana Pawła, Wojtka i Kamila dziekuje ;)
///C63 AMG
///C63 AMG
06:11 24 May 23
Super kurs Panie Grzegorzu , Kamil Bardzo pozytywna persona „”sorry ale ja nie rozumiem „„#polecamkursnumeirka iż ponieważ macie doczynienia z profesjonalistami w swoim fachu którzy was naucza na czym polega praca na tokarce i na frezarce ale to od was zależy czy będziecie dalej pracować w tym fachu . Pozdrawiam
Maciej Tobiasiewicz
Maciej Tobiasiewicz
19:47 23 May 23
Super kurs, Panie Grzegorz dysponuje bardzo dużą wiedzą w zakresie CNC, Instruktor Kamil bardzo pozytywna osoba, polecam każdemu jeśli jest zainteresowany branżą. Ponieważ macie do czynienia z profesjonalnym personelem. Pozdrawiam
majki234 bull
majki234 bull
17:03 23 May 23
Kurs cnc i programista oceniam na bardzo wysokim poziomie .
Agnieszka Przyłucka
Agnieszka Przyłucka
12:02 16 May 23
Tak wszystko ok panowie posiadają wiedzę i wiedzą jak ją przekazać. (Lepiej oznaczyć dojazd do firmy rozumiem że dopiero się urządzają na nowym miejscu) a tak super.
Darek Kałek
Darek Kałek
15:26 28 Apr 23
Super kurs , fajni ludzie, wysoki poziom Podziękowania dla Wojtka za mega zaangażowanie. Człowiek z powołaniem zawsze gotowy do pomocy.
Rafał
Rafał
15:35 23 Apr 23
Serdecznie Polecam Numerika, Pan Wojtek zlitował się nawet nad Nami i został dłużej aby wytłumaczyć nam jeszcze to czego nie załapaliśmy 👍🏻Szkolenie jest intensywne, ale Panowie są mega zdolni i potrafią tą wiedzę przekazać. Reszta zależy od Nas. Radzę się uczyć od początku :) a na kolejne szkolenie postaram się wrócić 💪
Ryszard Chlebowski
Ryszard Chlebowski
09:21 17 Mar 23
Byłem na dwóch kursach organizowanych w Numerika. Nowoczesne sale, miejsca parkingowe, ciekawe szkolenie i bardzo cierpliwy wykładowca Pan Wojciech. Serdecznie polecam i pozdrawiam Pana Wojtka.
Andrea Covosi
Andrea Covosi
19:34 16 Mar 23
Polecam kurs operatora-programisty CNC oraz Kurs z programowania CAD/CAM..., Team szkoleniowy Bardzo profesjonalny-wyczerpująco przekazuje wiedzę. Wykładowca Wojtek perfekcyjny na szkoleniu...., ogromna wiedza...!!! Pozdrawiam, Andrzej.....
Tomasz Szumi
Tomasz Szumi
17:10 26 Feb 23
Kurs z programowania CAD/CAM mega, bardzo polecam a Prowadzący Wojtek jak zwykle wiedza na najwyższym poziomie oraz bardzo umiejętny sposób jej przekazania. Bardzo polecam
Beata Owsiak
Beata Owsiak
20:31 22 Feb 23
Grzegorz, fascynujący nauczyciel, ogromna wiedza i niesamowicie intensywny przekaz. Ogromny szacun!!!Wojtek, wiedza tak wszechstronna, że budzi podziw! Szczodrość w przekazie wiedzy i empatia!!!Kamil, Przemek i Grzegorz na praktyce dają wiedzę i wycisk.Mam za sobą trzy kursy i polecam, tak to robią, że czuję przeżytą ogromną przygodę. Yea!!!
Kamil Cywinski
Kamil Cywinski
13:21 28 Dec 22
Dla nowicjuszy w branzy swietny wstep. Dla osob juz pracujacych doskonale uporzadkowanie wiedzy. Zespol szkoleniowy Global Elite ;) Atmosfera 10\10. Czesc praktyczna, a w szczegolnosci kurs heidenhain 5 osi REWELACJA. Ponadto i co najwazniejsze dowiecie sie jak wyglada micron!!! ;)
Bartłomiej Pietrzyk
Bartłomiej Pietrzyk
12:24 27 Dec 22
Pełen profesjonalizm. Polecam
Damian Fabiszak
Damian Fabiszak
12:38 26 Dec 22
Polecam szkolenie, bardzo intensywne i wyczerpujące temat maszyn CNC.
Tomasz Szaprowski
Tomasz Szaprowski
17:41 22 Dec 22
Polecam w 100%. Bardzo profesjonalne podejście. Szkolenia na bardzo wysokim poziomie. Jestem zadowolony po szkoleniu programista operator CNC oraz programista CAM.
Andrzej Serbinowski
Andrzej Serbinowski
14:24 22 Dec 22
Polecam kurs operatora-programisty CNC. Wykłady na bardzo wysokim poziomie, dużo materiałów szkoleniowych, przyjaźni i wyrozumiali wykładowcy, którzy z uporem maniaka codziennie tłumaczą zagadnienia od początku. Sporo teorii jak na początek "przygody" z CNC, ale brałem to pod uwagę. Praktyki przy maszynach przemysłowych. Dziękuję całej ekipie Numerika. Polecam gorąco.
MWPL Polska
MWPL Polska
13:56 22 Dec 22
Taki kurs to rzecz jasna tylko wprowadzenie do tematu, lecz na bardzo wysokim poziomie, polecam każdemu kto widzi się w fachu CNC.
Wojciech Henk
Wojciech Henk
18:30 21 Nov 22
Bardzo polecam kursy w Numerice :) Jestem po 3 odbytych kursach i każdy przeprowadzony był w mega profesjonalny sposób. Prowadzący - Grzegorz, Paweł i Przemek - mają ogromną wiedzę w dziedzinie CNC i przekazują ją w bardzo klarowny sposób, zrozumiały nawet dla totalnych początkujących. Atmosfera na zajęciach jest świetna i za każdym razem miło jest tam wrócić na kolejny kurs :)
ADN
ADN
01:24 12 Nov 22
Najlepsze szkolenia z CNC w Polsce. Zaangażowani w pracę nauczyciele. Polecam.
Mateusz Buda
Mateusz Buda
14:56 19 Oct 22
Na początku października odbyłem kurs na obrabiarce 5-osiowej ze sterowaniem heidenhain. Kurs na bardzo wysokim poziomie, prowadzący Przemek ma ogromną wiedzę o tych maszynach i sterownikach,którą potrafi dobrze przekazać kursantom, a jeśli czegoś się nie rozumie za pierwszym razem to zawsze wytłumaczy jeszcze raz. Dużo przykładów ma z własnego doświadczenia przez co kurs nie jest typowo "książkowy", a oparty na doświadczeniach prowadzącego. Mając zaledwie rok doświadczenia na cnc, udało mi się opanować tą wiedzę i zdać egzamin wewnętrzny oraz egzamin tuv. Pozdrawiam Przemka oraz resztę chłopaków z Numeriki :)
Adrian Żebrowski
Adrian Żebrowski
08:21 04 Oct 22
Szkolenie z Przemkiem było super. Ma ogrom wiedzy którą było czuć że chce przekazać całą. Przykłady z życia które opowiadał jak możemy dany cykl wykorzystać dało do myślenia jak możemy przyśpieszyć bądź wydłużyć żywotność narzędzia w detalach które już produkujemy.
Piotr Furmankiewicz
Piotr Furmankiewicz
14:18 03 Oct 22
Bardzo profesjonalne podejście. Ogrom wiedzy prowadzących i umiejętność przekazania informacji w sposób zrozumiały, pomimo mojego paroletniego doświadczenia w branży nauczyłem się i dowiedziałem dużo ciekawych rzeczy .Myślę że jeszcze zawitam do Numeriki.Polecam początkującym i tym którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę i umiejętności.
Łukasz Sierszeń
Łukasz Sierszeń
12:34 03 Oct 22
Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Nawet jak ktoś nie miał wcześniej kontaktu z tematyką cnc, to na tym kursie wytłumaczą, pokażą i nauczą. Nic na skróty i wszystko z dużym zaangażowaniem. Polecam!
Marcin
Marcin
13:23 19 Sep 22
Jestem zadowolony z formy szkolenia,również z prowadzących. Wykładowców z teorii jak i praktykii podziwiam za wytrzymałość i wyrozumiałość. Egzamin poszedł dobrze. Polecam w 100%. Marcin
--
--
07:50 18 Sep 22
Szkolenie na piątkę z plusem. Mnóstwo wiedzy w krótkim czasie. Na pewno wrócę ;) polecam
Mateusz Kuźma
Mateusz Kuźma
14:39 29 Aug 22
Super szkolenie! Polecam!
Mirosław Mizioł
Mirosław Mizioł
16:11 18 Jul 22
Polecam to szkolenie.Co prawda w krótkim czasie trzeba przyswoić dużą ilość trudnego materiału, co dla osoby nowej w temacie (jak ja) jest nie lada wyzwaniem, ale jest to do ogarnięcia. Skorzystałem z możliwości egzaminu TÜV SÜD i Siemens. TÜV SÜD zdałem w 88%, a mogło być lepiej :) Nie doczytałem, że są pytania z wielokrotnym wyborem i dostałem tylko 0,5 pkt ;) Certyfikat SIEMENS otrzymujemy za ukończenie kursu plus dużą ilość materiałów. Do dzisiaj kontynuuję szkolenie z materiałami SIEMENS na symulatorze SinuTrain, który można pobrać ze strony SIEMENS'a, a oprócz tego możemy go otrzymać w SINUMERIK.
Dawid Nowakowski
Dawid Nowakowski
13:27 07 Jul 22
Bardzo polecam,profesjonalne podejście,dużo ciekawych materiałów,no i najważniejsze wiedza zdobywana przy maszynach produkcyjnych przy pomocy wykwalifikowanych specjalistach którzy potrafią przekazywać wiedzę na wysokim poziomie bardzo polecam!
Kalibonosz Krystian
Kalibonosz Krystian
13:25 07 Jul 22
Jestem bardzo zadowolony z usług.
Jerzy Blacha
Jerzy Blacha
17:21 04 Jul 22
Dobra organizacja, przyjazna atmosfera, wzorowe przygotowanie wykładowców, którzy są wyrozumiali, chcą uczyć i przekazywać wiedzę. Praktyka przy prawdziwych przemysłowych maszynach. Na pewno wrócę na kolejne szkolenia. Bardzo polecam!
Kamil Zieliński
Kamil Zieliński
16:04 04 Jul 22
Polecam ten kurs z czystym sumieniem. Wykładowcy na bardzo wysokim poziomie. Nawet jeśli ktoś startuje od 0, jak ja, ma szansę na znalezienie fajnej pracy i startu w nowej branży.
M-k P-k
M-k P-k
20:42 07 Jun 22
Profesjonalne szkolenia i podejście do klienta. Polecam wszystkim zainteresowanym rozwojem!
Robert 2 Michalewski
Robert 2 Michalewski
07:41 03 Jun 22
Szkolenie w pełni profesjonalne i rzeczowe, szkoleniowcy przekazujący informacje i wiedzę z wielkim profesjonalizmem i pasją, zajęcia praktyczne w pełni oddają charakter pracy do której przygotowują. Całość oceniam na pełną profeskę. Tak trzymać 👍
Adam Bratkowski
Adam Bratkowski
10:40 01 Jun 22
Bardzo polecam kurs Operator/Programista CNC.Bardzo miła przyjazna atmosfera na zajęciach teoretycznych jak i praktycznych każdy może jak i jest zachęcany przez prowadzących do uczestnictwa w zajęciach! Pozdrawiam wszystkich z NUMERIKI!
Piotr Mazur
Piotr Mazur
09:47 01 Jun 22
Profesjonalne podejście do tematu, odpowiednia organizacja zajęć, ogromna wiedza teoretyczna jak i praktyczna oraz odpowiedni sposób jej przekazania.Uważam za duży plus fakt że kadra dydaktyczna jest na bieżąco z obszerną tematyką dotyczącą obróbki skrawaniem i teoria pokrywa się i ma odzwierciedlenie w praktycznym jej stosowaniu na codzień.Wybór szkolenia Technolog CNC spełnił w 100% moje oczekiwania - było długo ale na tyle ciekawie, że che sie wrócić po więcej.Pozdrowienia dla Przemka prowadzącego szkolenie.
ixen dunex
ixen dunex
12:58 06 May 22
Kurs Operator i programista CNC w całości spełniłmoje oczekiwania. Jest to zasługa instruktorówi mądrego planu szkolenia. 2 dni teorii, aż głowa puchnie :-),potem programowanie na symulatorach i 4 dni praktykiw warsztacie na prawdziwych maszynach przemysłowych.Przyjechałem na kurs z prawie zerową wiedzą, ale po tygodniu intensywnej nauki i praktyk zdałem wszystkie zaplanowane egzaminy. Pozdrawiam całą ekipę Numeriki
Greg Rekas
Greg Rekas
12:51 04 May 22
Znakomity poziom kursu. Profesjonalizm podania wiedzy w sferze teoretycznej jak i praktycznej. Bez wątpienia skorzystam z kolejnych możliwości poszerzających kwalifikacje. Polecam!
Andrzej Bujalski
Andrzej Bujalski
07:01 28 Apr 22
Kurs operator cnc ukończyłem 23 lutego. Wcześniej nie miałem do czynienia z maszynami cnc. Dzisisj pracuje jako operator cnc. Pracuje na dwóch maszynach hermle. Była to dobra inwestycja w samorozwój.
Karol Bis
Karol Bis
18:33 20 Apr 22
Miło było uczestniczyć w kursie, napewno jeszcze wrócę, profesjonalnie podchodza do kursanta, podejście mają zajebiste, wyluzowane, miła atmosfera, dużo uczą tłumacza starają się, polecam każdemu komu brakuje wiedzy i chce się doszkolić
Patryk Czarniak
Patryk Czarniak
17:32 29 Mar 22
Bardzo profesjonalna kadra dydaktyczna ,każdy z wykładowców wie dobrze o czym mówi i jak tą wiedzą dzielić się w zrozumiały nawet dla laika sposób. Przytłacza intensywność zajęć oraz kumulacja wiedzy do przyswojenia. Polecam 👍👍👍
Bartek
Bartek
21:57 21 Feb 22
Szkolenie jak najbardziej na dobrym poziomie
Niko
Niko
18:09 19 Feb 22
Najlepszy i najbardziej profesjonalny kurs w Polsce.Zaczynajac od zajęć teoretycznych gdzie Wojtek oraz Grzegorz wyjaśnili nam cały potrzebny materiał „ + „ niezbędny do rozpoczęcia przygody z Programowaniem oraz Obsługa.Po zajęcia Praktyczne z PANEM Hubertem który przelał nam sporo informacji o programowaniu na Fanuc z doza dobrego humoru. Oraz Pawłem który ze stoickim spokojem wyjaśnił nam programowanie cyklami w Siemens.Od siebie mogę dodać ze warto się uczyć od 1 dnia gdyż test końcowy zawiera 80% informacji z materiałów które dostaniecie od szkoły.Mi udało się zaliczyć na około 89% po wkuciu tego na „blachę”Dodatkowo proponuje uzbroić się w cierpliwość gdyż zajęcia teoretyczne są bardzo intensywne i często trwają więcej niż 10h dziennie oraz o wykupienie certyfikatu Siemens gdyż nie wymaga on testu dostajemy go za sama prace na maszynie z tym sterownikiem.Napewno w tym roku zawitam jeszcze na szkolenie CAM gdyż szkoła mocno zainteresowała mnie tematem CNCPozdrawiam 😁
Lukasz Piotrowski
Lukasz Piotrowski
07:56 11 Feb 22
Bardzo intensywny kurs ale wiedza Przemka wielka jak i rowniez przekaz. Konczac kurs wiesz ze byl to dobry wybor. Petarda i polecam🤙👌
Jakub M
Jakub M
20:43 07 Feb 22
Bardzo polecam, jeżeli ktoś wie że praca w CNC to jest zawód dla niego. Szkolenie przeprowadzone na najwyższym poziomie, instruktorzy podczas szkolenia odpowiadają na wszystkie pytania. A co najważniejsze nie ma dla nich głupich pytań, jeżeli coś jest niejasne to powtarzamy materiał dla danego zagadnienia w inny sposób, tak aby każdy miał szansę zrozumieć. Instruktorzy dysponują bardzo dużym zasobem wiedzy, znają się na rzeczy i widać, że lubią to co robią. Na pewno jeszcze odwiedzę to miejsce, pozdrawiam :)
JDK na100%
JDK na100%
17:25 30 Jan 22
Po pierwszym dniu kursu operator programista CNC miałem obawy jak ja to wszystko ogarnę, po ostatnim dniu kursu czuję się bardzo pewny, żeby podjąć pracę. To wszystko dzięki wykładowcom z Numeriki. Mają bardzo profesjonalne podejście, wytłumaczą wszystko konkretnie i na temat, a to wszystko w świetnej przyjacielskiej atmosferze. Pozdrawiam całą ekipę Numeriki a w szczególności Pana Kamila i Pana Wojtka. Na pewno wrócę na kolejne kursy :)
Mateusz Wasielewski
Mateusz Wasielewski
07:55 20 Nov 21
Najlepsze i najbardziej efektywne szkolenie na jakim byłem. Trenerzy, Pan Hubert, Pan Wojtek i Pan Grzegorz i potrafią bardzo rzeczowo i zrozumiale wyjaśnić najbardziej skomplikowane i rozległe zagadnienia tak, aby nawet kompletny laik zrozumiał je bez problemu. Podejście do kursanta, materiały i wyposażenie... wszystko na . Z pewnością to nie jest moje ostatnie szkolenie w Numerice, polecam każdemu.
MDD MDD
MDD MDD
21:36 11 Nov 21
Bardzo polecam każdemu i każdy kurs w tej firmie z osobami które je prowadzą. Zajęcia teoretyczne jak i praktyczne prowadzone są naprawdę rewelacyjnie tak żeby każdy mugł zrozumieć i oczywiście pełen szacunek dla całej ekipy firmy Panowie dziękuję że Miałam przyjemność mieć w waszej firmie szkolenie i w 100% polecam wszystkim i Ja napewno jeszcze się z wami spodkam na kolejnych kursach Pozdrawiam oraz Pozdrowienia dla Pani Patrycji
Tomasz Wrzodak
Tomasz Wrzodak
19:30 08 Nov 21
Zajęcia teoretyczne+praktyczne na maszynach, profesjonalnie poprowadzone zajęcia. Duże zaangażowanie prowadzacego i wiedza, która potrafią przekazać. Dobrze i zrozumiale z duża cierpliwością potrafią przekazać. Polecam to miejsce.
Krzysztof Krzyzak
Krzysztof Krzyzak
06:19 07 Nov 21
Bardzo mili i przyjaźnie nastawieni wykładowcy z poczuciem humoru i bardzo dobrze przygotowani do zajęć wiedzę przekazują w sposób bardzo dobrze przyswajalny. Serdecznie polecam każdemu jeżeli kurs to tylko tam. Ja napewo wrócę po więcej. Polecam 100 %
Dracusik
Dracusik
17:49 02 Nov 21
WitamOgólnie skala wiedzy i jej przekazywanie na mistrzowskim poziomie prowadzący super zaczynając od teorii kończąc na praktyce:) bawiłem się cudnie, szkoda że tak krotko:)PozdrawiamŁukasz
Sławomir Jasiński
Sławomir Jasiński
16:46 29 Oct 21
Profesjonalne podejście i fachowa pomoc podczas szkoleni.
Mateusz Soltysiak
Mateusz Soltysiak
14:12 24 Oct 21
Właśnie jestem świeżo po ukończeniu dwóch kursów: Programista CAD CAM i Technolog CNC. Idąc na kurs miałem już jakieś doświadczenie w tej  tematyce, ale zajęcia  prowadzą osoby z mega wiedzą i doświadczeniem w tej branży, nie tylko czysto teoretycznej ale też tej warsztatowej którą starają się przekazać w jak najlepszy i zrozumieły sposób dla każdego. Szczerze polecam właśnie tą firmę wszystkim tym którzy chcą uzupełnić swoją wiedzę jak i tym co chcą rozpocząć przygodę z CNC. Wielkie dzięki dla Pana Pawła a w szczególności dla Pana Kamila🙂😉
Paweł Kulej
Paweł Kulej
18:05 08 Sep 21
Z racji odbycia szkolenia jako operator CNC które ukończyłem pozytywnie chciał bym polecić wam wszystkim którzy szukają nabycia wiedzy w zakresie podstawowym o obsłudze jak i o rysunku technicznym osobą które chciały by się rozwijać w tej branży naprawdę POLECAM!!! Pan Kamil bardzo dobrze przedstawi wam teorie w tym zakresie i wytłumaczy wszystko czego nie rozumiecie. Praktyka przy maszynach jasno i wyraźnie omówiona krok po kroku. Pan Hubert jak i Paweł których miałem zaszczyt poznać wytłumaczą wam wszystko w kierunku obsługi... Dla nich nie ma chyba rzeczy niemożliwych. Pozdrawiam i POLECAM 😉
Krzychu Pytel
Krzychu Pytel
15:18 11 Jan 21
Mocno polecam szkolenie Operator/Programista CNC i Heidenhain w 5osiach .
Teoria i praktyka , wszystko po kolei wytłumaczone w profesjonalny ale bardzo jasny sposób w dobrej atmosferze .
5 na 5 😁
Dawid Minichowski
Dawid Minichowski
07:01 03 Nov 20
Bardzo miła atmosfera, wszystko wytłumaczone jak należy, nawet dla osoby, która nie miała o tym temacie pojecia.

Zdecydowanie polecam
Marcin Adamus
Marcin Adamus
19:29 11 Aug 20
Polecam. Profesjonalne szkolenie oraz miła atmosfera.
Łukasz Jędrzejewski
Łukasz Jędrzejewski
20:30 10 Jul 20
Profesjonalne szkolenia i podejście do tematyki zajęć.
Patryk Woźniak
Patryk Woźniak
12:37 24 Mar 20
Witam, polecam każdemu kto chce zmienić swoje kwalifikacje. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko zrealizowane bardzo dobrze.
Pozdrawiam
Patryk Maziarz
Patryk Maziarz
14:28 25 Jul 19
Świetne szkolenie CAD/CAM. Dużo przekazanej wiedzy. Polecam
Krzysztof Niemiec
Krzysztof Niemiec
10:31 14 Mar 19
Profesjonalnie i na luzie. :) Wiedza prowadzących przekazana w przystępny sposób dzięki czemu materiał opanuje każdy. :)
Piotr Maksimuk
Piotr Maksimuk
20:02 17 Sep 18
Profesjonalizm i jakość, jeżeli myślisz że zapłacisz i masz papier na operatora lub programietę -jesteś w błędzie. Tu nie ma taryfy ulgowej, zajęcia do 18-tej lub dłużej jeżeli grupa nie wyrabia, zero ściągania na egzaminach, zero zabawy na telefonie w czasie zajęć, fb czy gierki odpada, 100% skupienie. Praca na pełno wymiarowych maszynach nie miniaturkach na biurko. Tego właśnie szukałem - jakości! Piotr- kurs sierpień 2018
Joanna Kapuścińska
Joanna Kapuścińska
03:43 30 Aug 18
Brałam udział w szkoleniu operator - programista oraz programista CAM. Gorąco polecam szkolenie wszystkim, tym którzy zaczynają jak również tym którzy pracują w zawodzie a chcieli by dowiedzieć się czegoś więcej. Wykładowcy z dużą wiedzą i cierpliwością, odpowiadający na każde pytania. Ogrom wiedzy przekazany w krótkim czasie ale w przystępny sposób.
Witold Stachowiak
Witold Stachowiak
14:20 20 Aug 18
Bardzo dobrze poprowadzony kurs na wysokim poziomie, prowadzony przez wykwalifikowaną kadrę na prawdziwych maszynach przemysłowych, a nie jakichś małych zabawkach. Szczerze polecam!
Szymon Tomaszewski
Szymon Tomaszewski
17:29 10 Jun 18
Dopiero po kursie otworzyły mi się oczy i wiedziałem co z czym i jak. Profesjonalne wykłady i super praktyka.
Tomasz Saletnik
Tomasz Saletnik
19:15 16 May 18
Bardzo polecam.
Krzysztof Piątek
Krzysztof Piątek
20:20 23 Apr 18
Kurs na wysokim poziomie. Moge śmiało polecić.
Łukasz Zygmunt
Łukasz Zygmunt
07:41 30 Mar 18
Świetne szkolenia. Wykłady prowadzone bardzo dobrze, nawet oporni wchłaniają szybko wiedzę. Zajęcia praktyczne z fajnymi prowadzącymi o różnym podejściu do wykonywanej pracy także dla każdego znajdzie się coś co mu podpasuje. Nowa sala z nowymi komputerami - komfortowa nauka. Podejście do klienta-kursanta znakomite. Jeśli zrobicie jakieś nowe kursy chętnie jeszcze się poszkole :).
Andrzej Gudan
Andrzej Gudan
04:42 21 Feb 18
Kurs na najwyższym poziomie. W swojej karierze zawodowej uczestniczyłem w bardzo wielu szkoleniach i wierzcie mi rzadko się zdarza tak wielkie zaangażowanie prowadzących. Dotyczy to części teoretycznej jak i kursu bezpośrednio przy obrabiarkach. Wielki szacun dla Grzegorza, Kamila, Michała i Pawła. Wprawdzie ilość przekazywanych informacji jest spora, aż momentami mózg się lasuje, to przy dodatkowej nauce własnej jest do ogarnięcia. Ukłony należą się również Pani Aleksandrze, za profesjonalne prowadzenie części administracyjnej kursu. Zdecydowałem się na skorzystanie ze szkolenia przygotowanego przez firmę Numerika po zapoznaniu się ze wcześniejszymi pozytywnymi opiniami na Facebooku. W pełni je potwierdzam.
Krzysztof Marciniak
Krzysztof Marciniak
15:21 28 Jan 18
W skali 1-5. Daje 7+
Godne polecenia to mało powiedziane.�����
Michał Mastalerz
Michał Mastalerz
13:05 11 Dec 17
Bardzo polecam Numerikę. Jestem świeżo po kursie CNC . Program intensywny ale poziom wiedzy i przekazywania jej przez prowadzących jest na najwyższym poziomie. Nie żałuję. Program prowadzony od podstaw i w pełni spełnił moje oczekiwania :)
Przemek Rak
Przemek Rak
15:34 29 Oct 17
Polecam
Marcin Robak
Marcin Robak
12:49 03 Aug 17
Polecam kurs na wysokim poziomie, pozdrawiam wykładowców
Paweł Gulanowski
Paweł Gulanowski
16:37 20 Jul 17
Kurs godny polecenia w 100%. Bardzo sprawnie i profesjonalnie przeprowadzone zajęcia teoretyczne dające dobrą podstawę do zajęć praktycznych nawet kompletnie początkującym osobom. Na zajęciach praktycznych każde niezrozumiałe zagadnienie zostało omówione i na każde pytanie otrzymałem kompletą odpowiedż .Każdy kto zdecyduje sie na kurs na pewno nie będzie zawiedziony .Pozdrawiam.
Andrzej Delinowski
Andrzej Delinowski
14:46 10 Jun 17
Kurs na b.wysokim poziomie merytorycznym, połączony z wyjątkowymi kompetencjami dydaktycznymi prowadzących - tu szczególny ukłon w stronę Grzegorza, prowadzącego teoretyczny wstęp przez pierwsze 4 dni. Wiedza rzeczywiście przekazywana od podstaw, pozwalająca mojej 10 os. grupie, w której może 2 osoby miały wcześniej cokolwiek wspólnego z CNC, na zaliczenie całkiem wymagającego egzaminu z wysokim średnim wynikiem. Pod wszystkimi pozytywnymi uwagami nt kursu, prowadzących oraz zaplecza sprzętowego podpisuję się bez najmniejszej wątpliwości. Dzięki temu kursowi, połączonemu z kursem Programisty CAD CAM, 2 tyg po zakończeniu kursu rozpocząłem pracę jako operator-programista, a 2 miesiące później otrzymałem propozycję pracy na stanowisku technologa. Duże znaczenie dla pracodawcy miał certyfikat TUV oraz zakresy programowy odbytego kursu.
Jestem bardzo zadowolony z dokonanego wyboru.
Qba Kurzawsky
Qba Kurzawsky
14:01 02 Jun 17
Polecam fachowa robota, najlepsze centrum szkoleń w Polsce :)
Michał Czerniawski
Michał Czerniawski
18:32 28 May 17
Bardzo profesjonalny kurs na operatora-programistę CNC. Polecam każdemu kto jeszcze się zastanawia gdzie przejść szkolenie. Zajęcia teoretyczne prowadzone w sposób ciekawy, a bloki materiałowe podzielone tak, by łatwo przyswoić i uporządkować wiedzę. W trakcie zajęć praktycznych mieliśmy okazje programować w sterownikach sinumerik i fanuc na nowoczesnych, dobrze wyposażonych maszynach. Ćwiczeniowcy pełna profeska i z poczuciem humoru. Na zajęciach zawsze można liczyć na ich pełną pomoc i wiedzę która jest imponująca.
Mateusz Kaźmierczak
Mateusz Kaźmierczak
13:10 15 May 17
Polecam każdemu kurs na programistę/operatora. Człowiek może przyjść nie wiedząc czym dokładnie są maszyny cnc i praca w tym zawodzie. Ukończyłem go usatysfakcjonowany, z dobrą wiedzą i doświadczeniem. Bez tych praktyk sama teoria by nie wystarczyła. Prowadzący bardzo dobrzy z teorii(Grzesiu) i praktyk(Michał i Paweł). Można z z nimi swobodnie rozmawiać i podpytać.
Jan Wyr
Jan Wyr
18:59 13 May 17
Mega intensywny kurs! Super prowadzący z darem do przekazywania wiedzy. Gorąco polecam!
Dawid Jaworski
Dawid Jaworski
12:58 01 May 17
Odbyłem kurs cnc w tej firmie i bardzo ją polecam. Zajęcia teoretyczne na najwyższym poziomie, podobnie jak praktyczne na bardzo dobrym (i drogim!) sprzęcie a nie domowych januszowych maszynkach cnc. Polecam zainteresowanym tematyką cnc oraz wahającym się nad wyborem odpowiedniego miejsca do nauki.
Jakub Zaworski
Jakub Zaworski
12:23 10 Apr 17
Polecam każdemu zainteresowanemu, krok po kroku wszystko pokazane w bardzo przystępny sposób i nawet jeśli ktoś wcześniej nie miał styczności z CNC po kursie będzie posiadał bardzo solidne podstawy do rozpoczęcia pracy. Wszystkie 8 dni były bardzo szczelnie wypełnione ćwiczeniami i zadaniami włącznie z samodzielną pracą na obrabiarkach.
Szymon Grządka
Szymon Grządka
15:23 13 Mar 17
Pełen profesjonalizm!!!! Polecam !!!!
Tomasz Bujacz
Tomasz Bujacz
21:47 12 Mar 17
Kurs operator-programista CNC polecam w 100%. 80 godzin intensywnej nauki która powinna każdego chcącego przygotować do zawodu. Kadra świetnie wywiązuje się ze sposobu i ilości przekazywanej wiedzy. Myślę, że lepiej trafić nie mogłem i odliczam już dni do kolejnego kursu Programista CAM. Pozdrowienia dla ekipy Numerika.
Paweł Wojnarowicz
Paweł Wojnarowicz
20:36 27 Feb 17
Kurs przeprowadzony na bardzo wysokim poziomie. Zajęcia zarowno teoretyczne jak i praktyczne przekroczyły moje oczekiwania. Prowadzący zajęcia okazali sie profesjonalistami. Żadne z pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Przeglądałem i rozważałem wiele ofert, ale ostatecznie wybrałem Numerikę i jestem z tego wyboru bardzo zadowolony. Szkolenie pomogło rozwinąć wiedzę zdobytą na studiach. No i baaardzo duzo czasu na zajecia praktyczne, podczas ktorych naprawde mozna nauczyć sie obslugi obrabiarek.Gorąco polecam kurs CNC w tej firmie.
Kamil Gorczyca
Kamil Gorczyca
18:46 23 Feb 17
Dziekuje za super szkolenie i fachowo przekazana wiedzę ,po odbyciu kursu w waszej firmie znalazlem prace w zaledwie tydzien po kursie polecam te szkolenie i certyfikaty ktore ułatwia znalezienie konkretnej pracy,pozdrawiam prowadzacych kamil
Arkadiusz Golub
Arkadiusz Golub
21:28 22 Feb 17
Kurs operator programista CNC polecam jak najbardziej. Kurs jest bardzo intensywny, na zajęciach teoretycznych nawet laik w tym temacie zostanie oświecony dużą ilością wiedzy. Czas szukać pracy i nabywać doświadczenia. Zajęcia praktyczne na profesjonalnym sprzęcie oraz z profesjonalistami. Pozdrawiam super załogę.
Marcin Woźniak
Marcin Woźniak
17:12 20 Feb 17
Odbyłem kurs na programistę i operatora CNC i bardzo go polecam innym. Kurs bardzo intensywny, wiedza przekazywana na wysokim poziomie. Profesjonalna grupa wykładowców którą pozdrawiam :)
Marcin Joachimiak
Marcin Joachimiak
17:02 12 Feb 17
Kurs na programistę i operatora CNC odbyty w 8 dni 10 godzin dziennie. Mega intensywny kurs, teoria przekazywana w profesjonalny sposób. Na każdą wątpliwość, pytanie, Pan Grzegorz odpowiadał i tłumaczył jasno i przejrzyście.
Praktyka - 2 dni na tokarce, 2 dni na frezarce. Wystarczająca ilość godzin aby połapać podstawy.
Sale gdzie grupa odbywa teorie są w nowym budynku, blisko jest co zjeść na ciepło. Sale gdzie odbywaliśmy praktyki również nowoczesne, maszyny jeszcze nowsze :)
Oczywiście - nie można myśleć że po kursie już jesteśmy "pro" ... cała zabawa zaczyna się od kursu, więc wszystko zależy od nas co będzie dalej.
Generalnie - POLECAM !
Tomasz Klimowicz
Tomasz Klimowicz
11:32 07 Feb 17
Kurs programista operator CNC na wysokim poziomie, zajęcia odbywały się na najnowszym sprzęcie. Zarówno część teoretyczna jak i praktyczna przygotowana profesjonalnie. Instruktorzy kontaktowi, potrafią wytłumaczyć temat, odpowiadają na wszystkie pytania. Jestem bardzo zadowolony, polecam.
Arkadiusz Wielgocki
Arkadiusz Wielgocki
10:54 24 Jan 17
Wszystkim polecam,ktorzy chca poznac srodowisko osługi i obrobki CNC.Odbylem kurs i moge powiedziec,ze Ci ktorzy nie mieli doczynienia z maszynami CNC to ten kurs wam to wyjasni i przyblizy temat zwiazany z oblsuga maszyn,programowaniem i bezpiecznym podejsciem do obslugi obrabiarek. 80 godzin w pelni wykorzystacie na wiedze teoretyczna i praktyczna.Wnioskuje ze nie zaluje ze odbylem ten kurs i wszystkim innym rowniez polecam.
Grzegorz Haładus
Grzegorz Haładus
12:44 19 Dec 16
Witam, odbyłem w tym ośrodku kurs "Operator / Programista CNC " szkolenie przeprowadzone bardzo intensywnie w przyzwoitej formie jeśli chodzi o zajęcia teoretyczne jak i praktyczne, Panowie bardzo dobrze wprowadzają w zakres wiedzy potrzebnej do wykonywania zawodu. Wybierającym się na kurs polecam poświęcać dużo uwagi na zajęciach, ponieważ zdobyta wiedza bardzo pomaga ukończyć pozytywnie szkolenie. Pozdrawiam Ekipę szkoleniowców !
Daniel Przybylski
Daniel Przybylski
11:12 19 Dec 16
Właśnie ukończyłem szkolenia na programistę i operatora CNC oraz CAD/CAM w firmie Numerika. Posiadam juz doświadczenie w CNC ale byłem zainteresowany zapoznaniem się ze sterownikiem Simens Sinumerik jak i wspomaganiem projektowania i wytwarzania CAD/CAM.Bardzo intensywna nauka na naprawdę wysokim poziomie,szczególnie chwalę sobie teorię z wykładowcą Grzegorzem,w wielu kwestiach rozwiał wiele moich pytań. Jego zajęcia sa prowadzone w taki sposób by intensywnie angażować kursantów do czynnego myślenia w kursie. Duża zaletą Numeriki jest prowadzenie zajec praktycznych przy realnych bardzo nowoczesnych obrabiarkach i róznych sterownikach. W mojej ocenie warto odbyć tam szkolenie,zdecydowanie polecam
Rowertoja Witam
Rowertoja Witam
17:31 13 Dec 16
Odbyłem kurs w grudniu, oceniam bardzo dobrze wiedza podana jasno i klarownie. 80 godzin wypełnione w całości niezbędną wiedzom potrzebną do opanowania podstaw CNC. Praktykę prowadzą ludzie którzy na codzie pracują na tych maszynach, małe grupy więc każdy ma okazje oswoić się z maszyną. Gorąco polecam dla osób rozpoczynających swoją przygodę z cnc jak i dla tych którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę.
Filip Stasiak
Filip Stasiak
13:38 09 Dec 16
Świetny kurs, polecam każdemu kto interstuje się tą tematyką lub stawia pierwsze kroki w świecie CNC. Wiedza przekazywana jest w bardzo przystępny sposób a jeśli mimo wszystko coś nie jest do końca zrozumiałe, zawsze można spytać prowadzącego, który objaśnia problematyczne dla nas zagadnienia.
Michał Wuszt
Michał Wuszt
20:15 27 Nov 16
Kurs CNC na najwyższym poziomie. Bardzo dużo przekazanej wiedzy popartej przykładami praktycznego jej wykorzystania. Przykłady omawiane krok po kroku tak żeby każdy mógł zrozumieć. Byłem pod wielkim wrażeniem wysokiej jakości części teoretycznej. Na praktycznych zajęciach pracowaliśmy pod nadzorem ale to my sami przygotowywaliśmy program dla obróbki detalu. Uważam że bardzo dobrze zainwestowałem pieniądze i każdemu polecam. Dziękuję załodze NUMERIKA za ten kurs i za całą wiedzę którą od Was otrzymałem. Pozdrawiam
Adrian Ferenc
Adrian Ferenc
16:33 27 Nov 16
Bardzo dobry kurs, bardzo dobrze przygotowana kadra. Zajęcia praktyczne fajnie zorganizowane.Wszystko ok.
Michał Krasowski
Michał Krasowski
12:37 16 Nov 16
Odbyłem kurs na programistę i operatora CNC i bardzo go polecam. Jeżeli ktoś nie miał styczności z tym tematem to część teoretyczna wyjaśnia krok po kroku jaka jest zasada pracy na maszynach CNC. Teoria jest przekazywana tak, że będzie można się szybko odnaleźć w pracy na różnych oprogramowaniach. Najważniejsza jest praktyka, więc na tym kursie wykonaliśmy już własne detale pod okiem osób z doświadczeniem w branży. Dodatkowym atutem była możliwość rozmowy z tymi osobami, ponieważ wiedzą oni na co uważać i jak usprawnić sobie pracę, więc jeszcze raz gorąco polecam :)
Artur Egiert
Artur Egiert
14:28 06 Nov 16
Kurs przeprowadzony w przystępny sposób. Korzystna cena kursu do ilości godzin. Kurs prowadzony intensywnie, bez zbędnych przerw. Szczególnie pomocne materjały wprowadzające do kursu z którymi można sie zapoznać przed rozpoczęciem kursu. Polecam.
Jakub Kaźmirek
Jakub Kaźmirek
07:22 18 Oct 16
Bardzo dobrze zorganizowany kurs. Dużo wiedzy podanej w bardzo przystępnej formie. Naprawdę ciężko byłoby się czegoś "czepić".
Wojtek Głuszek
Wojtek Głuszek
12:13 05 Oct 16
Obszerny kurs CNC został przeprowadzony w bardzo miłej atmosferze. Zajęcia prowadzili nie teoretycy, a ludzie pracujący na co dzień na stanowisku operatora CNC. Dodatkowo bardzo małe grupy na zajęciach praktycznych pozwalają doświadczyć na czym polega praca operatorów CNC i z jakimi problemami się zmagają. Gorąco polecam :)
Marcin Marciniec
Marcin Marciniec
15:17 30 Jul 16
Z czystym sumieniem polecam firmę Numerika. Szkolenie przeprowadzone na dobrym sprzęcie, rzetelnie, solidnie i w bardzo fajnej atmosferze. Kurs CNC odbyłem i zapewne wrócę jeszcze na CAD CAM.
Rafał Leończyk
Rafał Leończyk
10:34 24 Jul 16
Bardzo profesjonalnie prowadzony kurs,polecam wszystkim kto chciałby pracować w przyszłości na cnc , profesjonalnie prowadzone zajecia teoretyczne i praktyczne polecam .
Ryszard Hałapacz
Ryszard Hałapacz
13:39 18 Jul 16
Polecam wszystkim. Z każdego ludzkiego prefabrykatu zrobią detal znający się zarówno na programowaniu jak i obsłudze maszyn numerycznych.
Adam Zapora
Adam Zapora
10:55 18 Jul 16
Kurs prowadzony był w sposób szczegółowy i zrozumiały.
Profesjonalni prowadzący stworzyli przyjemną atmosferę do pracy. Jak najbardziej polecam.!!!
Artur Dziuba
Artur Dziuba
07:51 17 Jul 16
Fachowo przeprowadzony kurs. Cześć praktyczna prowadzona w taki sposób, że nie sposób nie zaliczyć egzaminu (chyba że ktoś bardzo chce) co do części praktycznej na uznanie zasługuje atmosfera oraz prowadzący, którzy świetnie przekazują wiedzę. Jeśli będę podnosił kwalifikacje to tylko u Was! Ps. ja już pracuje z maszynami ;)
Pi Li
Pi Li
10:53 28 May 16
Pełen profesjonalizm Polecam!
Kasjan Michalak
Kasjan Michalak
16:17 04 May 16
Bardzo dobrze zorganizowane zarówno dla osób, które pierwszy raz spotykają się z programowaniem (podstawowa wiedza) jak i dla tych z doświadczeniem (otwiera oczy na wiele problemów i niejasności). Ile wyniesiecie z kursu zależy też od was, jak się przyłożycie i ile powtórzycie ale Egzaminy do zdania bez problemów nie dlatego, że są łatwe ale dlatego że, jesteście do nich przygotowani, cała potrzebna wiedza jest wlana do waszej głowy. Warto!
Artur Dymek
Artur Dymek
08:08 28 Apr 16
Kurs spełnił moje oczekiwania w stu procentach, bardzo dużym plusem było prowadzenie go w sposób pozwalający zrozumieć temat nie mając wcześniejszego przygotowania z zakresu CNC oraz jakiejkolwiek wiedzy technicznej a dzięki zajęciom praktycznym i wiedzy zdobytej na tamtejszych maszynach, podejdę do innych maszyn tego typu bez obaw. Polecam
Bartosz Pabjan
Bartosz Pabjan
16:36 26 Apr 16
Polecam bardzo ;) wszystko na wysokim poziomie ;)
Paweł Chrobak
Paweł Chrobak
10:21 25 Apr 16
Kurs spełnił moje oczekiwania, polecam go wszystkim którzy pragną zacząć przygodę z CNC.
Sylwester Głaz
Sylwester Głaz
07:55 15 Apr 16
Kurs daje podstawy do zrozumienia zagadnień związanych z maszynami CNC i dzięki kontakcie z maszynami możliwość zastosowania ich w praktyce (nie to co na uczelniach).
Późniejszy samorozwój jest już na tyle prosty że jak się wszystko zanotowało to jest się w stanie nauczyć wszystkiego :)
Robert Bielec
Robert Bielec
19:13 13 Apr 16
Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Jest to kurs dla osób które chcą nauczyć się programowania CNC. Część praktyczna bardzo intensywna i obfitująca w dużą ilość informacji. Kurs w 100% spełnił moje oczekiwania. Polecam!!!
Paweł Słowik
Paweł Słowik
07:24 30 Mar 16
Kurs na wysokim poziomie, indywidualne podejście do każdego kursanta. Miła atmosfera oraz szybka i konkretna obsługa w kwestiach organizacyjnych.Kurs prowadzony z naciskiem na indywidualne zapotrzebowanie zdobycia wiedzy w kierunku CAD/CAM
Daniel Gola
Daniel Gola
07:56 17 Mar 16
Profesjonalny kurs i świetna atmosfera. Prowadzący posiadają ogrom wiedzy, którą w prosty sposób przekazują kursantom. Kurs spełnił moje oczekiwania w 100%. Organizatorzy udostępniają dużo materiałów do dalszej nauki. Polecam wszystkim zainteresowanym!!
Maciek Szczepański
Maciek Szczepański
16:01 14 Mar 16
Kurs spełnił moje oczekiwania, polecam go wszystkim którzy pragną zacząć przygodę z CNC.
Kuba Szczepański
Kuba Szczepański
15:34 14 Mar 16
Profesjonalne podejście do klienta, zdobyta wiedza jak i umiejętności bardzo przydatne i wykorzystane w praktyce, ciekawi prowadzący. Moja ocena ogólna bardzo dobra!!! Polecam każdemu!
Paweł Kowalewski
Paweł Kowalewski
20:13 06 Mar 16
Jednym słowem profesjonalizm ! kurs dla "zielonych" jak i dla osób będących już w temacie obróbki skrawaniem. POLECAM ! ! !
Patryk Rygas
Patryk Rygas
11:50 03 Mar 16
Bardzo dobry i intensywny kurs. Wprowadzana jest duża ilość materiałów, które trzeba przyswoić, ale prowadzący robi to w bardzo przystępny sposób. Do tego świetna praktyka, która pozwala samemu poeksperymentować i rozwiązać niektóre zadania.
Piotr Krajewski
Piotr Krajewski
09:43 29 Feb 16
W 100% kurs spełnił moje oczekiwania. Teoria prowadzona świetnie. Mimo, że z CNC nie miałem wcześniej nic wspólnego, egzamin zdany bez problemu. Chłopaki od praktyki to klasa sama w sobie, ogrom wiedzy i doświadczenia, do tego zdolność jasnego przekazywania informacji i bardzo dobra atmosfera w czasie szkolenia. Kurs bardzo intensywny, ale na pewno było warto. Może jeszcze w tym roku wrócę na CAD/CAM.
Przemysław Jarząbek
Przemysław Jarząbek
13:03 27 Feb 16
Kurs zorganizowany bardzo profesjonalnie i dokładnie. Dzięki małym grupom i bardzo dobrze przygotowanym instruktorom każdy kto nie miał do czynienia z CNC jest w stanie nabyć podstawową wiedzę i umiejętności, które pozwalają na podjęcie pracy w tym fachu. Kurs jest również dla tych którzy posiadają już doświadczenie w tym kierunku, ponieważ pomaga on im rozszerzyć swoje możliwości i wiedzę na ten temat. Uważam, że na prawdę warto zainwestować w siebie po przez taki kurs:) Polecam!!
Piotrek Kropiński
Piotrek Kropiński
21:20 23 Feb 16
Zaczynam moją przygodę z CNC i ten kurs spełnił moje oczekiwanie. Zajęcia teoretyczne i praktyczne przedstawione w zrozumiały i ciekawy sposób. Instruktorzy cierpliwi i przyjaźnie nastawieni do kursantów. Polecam.
Krzysztof Tondel
Krzysztof Tondel
17:50 27 Jan 16
Profesjonalny i dobrze zorganizowany, przekazuje dużo wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie CNC. Polecam każdemu bez względu na stopień zapoznania z tematem CNC.
Tomek Kobylański
Tomek Kobylański
20:27 25 Jan 16
Świetny kurs, zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna prowadzone w ciekawy i zrozumiały sposób.
Maciej Misior
Maciej Misior
10:17 19 Jan 16
Doskonały kurs w 100% spełnił moje oczekiwania zarówno teoria jak i praktyka.
Dość intensywnie lecz bardzo profesjonalnie przekazana wiedza
Wielkie dzięki i POLECAM WSZYSTKIM
Rafał Semeniuk
Rafał Semeniuk
19:47 18 Jan 16
Gorąco polecam dla osób które chcą sie wzbogacić o wiedze w tematce obsługi maszyn CNC,jak i również poznanie technologi obróbki skrawaniem
Grzegorz Pawlak
Grzegorz Pawlak
12:29 18 Jan 16
Kurs bardzo bardzo interesujący. Wielki pozytyw:)
Prowadzący bardzo otwarci, profesjonalnie podchodzą do tematu. Wszystko dobrze wytłumaczone na zajęciach teoretycznych, a praktyka to sama przyjemność. Można wykazać się kreatywnością w tworzeniu programów. Jeżeli ktoś chciałbym odbyć kurs CNC to tylko Wrocław i Numerika:)
Dam Ian Debicki
Dam Ian Debicki
21:45 11 Jan 16
Świetny kurs, zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna prowadzone w ciekawy i zrozumiały sposób. Prowadzącym wyraźnie zależy, żeby każdy kursant zrozumiał przerabiany materiał i chętnie wyjaśniają, jeżeli ktoś nie rozumie. W części praktycznej po wyjaśnieniu zasad bezpieczeństwa i podstaw obsługi kursanci mogą wykazać się swoją kreatywnością i samodzielnością w programowaniu. Zdecydowanie polecam
Przemek Rozmanowski
Przemek Rozmanowski
18:49 17 Dec 15
Bardzo dobre szkolenie. Pomimo ośmiu lat pracy jako programista CNC poszerzyłem swoją wiedzę o nowe cenne informacje. Kadra podchodzi bardzo profesjonalnie do swojego zadania potrafiąc przekazać niezbędną wiedzę w sposób interesujący dla nowicjuszy jak i osób bardziej doświadczonych. Gorąco polecam każdemu kto chcę zdobyć podstawową wiedzę w dziedzinie CNC jak również osobom pragnącym uaktualnić i poszerzyć swoją wiedzę.
Rafał Fordoński
Rafał Fordoński
18:34 16 Dec 15
Zarówno część teoretyczna jak i praktyczna stały na bardzo wysokim poziomie. Kurs bardzo intensywny, mam poczucie wykorzystania w 100% każdej spędzonej na nim godziny. Ogromną zaletą szkolenia są małe grupy, dzięki czemu prowadzący są w stanie poświęcić każdemu wystarczającą ilość czasu, odpowiadając na każde z postawionych pytań. Wielki plus za to, że podczas części praktycznej kursu musieliśmy zmierzyć się z prawdziwymi zleceniami klientów jednocześnie mając możliwość zaproponowania wykonania wymyślonych przez nas elementów. Szczerze polecam! Na prawdę warto!
Sebastian Jarzęczka
Sebastian Jarzęczka
08:39 16 Dec 15
Zdecydowanie polecam. O ile już po kursie teoretycznym jesteśmy w stanie obsłużyć maszynę, praktyczna część uczy sprawnego pisania programów i rozwiązywania realnych problemów związanych z wytwarzaniem. Każde pytanie, niepewność szybko znajduje odpowiedź - prowadzący podchodzą do uczestników indywidualnie.
Stanisław Adamczyk
Stanisław Adamczyk
20:11 15 Dec 15
Kurs intensywny, prowadzony rzetelnie. Zajęcie praktyczne odbywają się na nowoczesnych obrabiarkach. Kurs spełnił moje oczekiwania-polecam!
Patryk Kloc
Patryk Kloc
18:23 14 Dec 15
Kurs CNC godny polecenia. Pełen profesjonalizm osób prowadzących szkolenie zarówno część teoretyczną jak i praktyczną. Duża liczba godzin, szeroki zakres materiału i zorganizowanie grup po 5 osób przy każdej z maszyn dało możliwość płynnego przyswajania wiedzy. Wysoki poziom, polecam:)
Marcin Szatan
Marcin Szatan
11:38 24 Nov 15
Bardzo rzetelnie przeprowadzony kurs,ogrom wiedzy i bardzo profesjonalna kadra.Naprawde dobrze wydane pieniadze,szczerze polecam!!!
Damian Piecha
Damian Piecha
17:47 23 Nov 15
Bardzo polecam ten kurs CNC.
Profesjonalny i intensywny kurs zarówno dla początkujących jak i dla osób pracujących na CNC. Czas na zajęciach teoretycznych jest całkowicie w 100% wykorzystany (krótkie przerwy i bardzo dużo materiału). Zajęcia praktyczne też są na wysokim poziomie. Panowie trenerzy są cały czas do dyspozycji i odpowiadają na wszelkie pytania. Wszystkie materiały na zajęciach teoretycznych i napisane programy na zajęciach praktycznych są udostępniane kursantom. Jednym słowem PEŁEN PROFESJONALIZM !!!
Pozdrowienia dla instruktorów i trenerów.
Mirek Skarbek
Mirek Skarbek
21:31 19 Nov 15
Szkolenie dało mi tego czego oczekiwałem. Zapoznałem się z podstawami obróbki skrawaniem, dzięki czemu powiększyłem moje kwalifikacje. Czas spędzony w centrum dał mi do zrozumienia, że to praca przyszłościowa. Warto było zainwestować :)
Waldemar Sarbinowski
Waldemar Sarbinowski
17:49 18 Nov 15
Kurs profesjonalnie przygotowany całkowicie spełnił moje oczekiwania. Uważam że przy tej ilości godzin została przekazana maksymalna ilość informacji i do tego bardzo miła atmosfera :-) Pozdrawiam
Michał Adamek
Michał Adamek
16:17 16 Nov 15
Poziom szkolenia na bardzo wysokim poziomie. Zajęcia są bardzo dobrze zorganizowane i przygotowane. Prowadzący są nastawieni bardzo pozytywnie do kursantów, można pytać o wszystko i żadne pytanie nie zostaje bez odpowiedzi. Kurs doskonale uzupełnia wiedzę ze studiów, ale również przedstawia praktyczne rozwiązania realnych problemów. Co najważniejsze część praktyczna nie ustępuje poziomowi części teoretycznej. Na praktyce korzysta się z bardzo dobrego i nowoczesnego sprzętu. Dzięki temu że kurs jest bardzo intensywny jesteśmy wstanie poznać maszyny na tyle by zrozumieć jak działają oraz ustrzec się przed często popełnianymi błędami. Szczerze polecam ten kurs gdyż jest niesamowity pod względem możliwości zdobycia wiedzy teoretycznej i praktycznej. POLECAM!!! POLECAM!!! POLECAM!!!
Michał Majewski
Michał Majewski
18:53 15 Nov 15
Szkolenie jak najbardziej godne polecenia. Kurs bardzo intensywne wart swojej ceny dzięki któremu podniosłem swoje kwalifikacje. Dzięki szkoleniu moje zainteresowania tematem CNC wzrosło, że w przyszłości podejdę do szkolenia w Numerika na Programiste CAM.
Michał Ożga
Michał Ożga
16:22 15 Nov 15
Profesjonalne szkolenia, teoria jak i praktyka na bardzo wysokim poziomie. Polecam!
Tomasz Poliszczuk
Tomasz Poliszczuk
09:24 03 Nov 15
Profesjonalny kurs. Zajęcia teoretyczne jaki i praktyczne na wysokim poziomie. Prowadzący potrafią w sposób zrozumiały przekazać swoją wiedzę. Polecam każdemu kto chce zrobić tego typu kurs.
Andrzej Barbacki
Andrzej Barbacki
09:11 01 Nov 15
Kurs prowadzony bardzo rzetelnie, w sposób który pozwala na wyrównanie poziomu w grupie uczestników, w sposób zrozumiały przekazywana teoria, dobrze skonstruowane prezentacje i dobrana literatura. Zajęcia praktyczne prowadzone w sposób pozwalający na poznanie maszyn w jak najlepszym stopniu. Szczerze polecam, sam wrócę na kurs CAD/CAM .
Ariel Król
Ariel Król
20:19 22 Oct 15
Kurs przeprowadzony rzetelnie i jednocześnie wystarczająco przejrzyście. Z każdą minutą coraz ciekawiej. Teoria i praktyka właściwie w jednym miejscu (50m), więc nie było problemów z dojazdami. Zdecydowanie polecam. Pozdrowienia dla całej kadry oraz grupy :)
Kamil Winiarski
Kamil Winiarski
17:18 22 Oct 15
Polecam !!! Pełen profesjonalizm. Bardzo duża ilość materiału do przyswojenia ale doświadczona kadra prowadząca zawsze służąca pomocą zarówno w części teoretycznej jak i praktycznej. Praktyka na nowoczesnych obrabiarkach CNC które robią wrażenie. Jeszcze raz serdecznie polecam i pozdrawiam ekipę prowadzącą.
Ma Raf
Ma Raf
17:34 21 Oct 15
Profesjonalne podejście, bardzo przyjazna atmosfera, przejrzysty sposób tłumaczenia. Praktyka na wysokim poziomie oraz wykwalifikowana kadra. Polecam!!!!
Dariusz Kabaciński
Dariusz Kabaciński
13:47 21 Oct 15
Zdecydowanie polecam, Fachowo, profesjonalnie, rzeczowo, sympatycznie, bez nadęcia, Duża pomoc ze strony prowadzących zarówno części teoretycznej jak i praktycznej. Część teoretyczna zorganizowana w nowoczesnych warunkach, praktyczna również przy nowoczesnych obrabiarkach. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam wszystkich instruktorów.
Martin Qucper
Martin Qucper
06:54 21 Oct 15
Witam :) Jestem świeżo po szkoleniu i polecam każdemu kto jest takim kursem zainteresowany.Kadra szkoleniowa dużo pomogła w przedstawieniu podstaw CNC.Materiały przygotowawcze otrzymacie poczta elektroniczną przed podjeciem kursu.Goraco polecam !!! Pozdrawiam uczestników kursu i kadre szkoleniową :D
Następne Opinie
js_loader

Dane firmy

lokalizacja
Numerika Sp. z o.o.
ul. Buforowa 4A
52-131 Wrocław
telefon
Copyright © Numerika.pl 2014 - 2023, All Rights Reserved