Dobre wiadomości dla osób interesujących się szkoleniami w branży CNC, czyli praca po kursie CNC

praca po kursie cnc

Ministerstwo Edukacji i Nauki wydało obwieszczenie, w którym prognozowane zapotrzebowanie rynku pracy na specjalistów w zawodzie „Operator obrabiarek skrawających” jest wymienione dla wszystkich 16 województw. Tym samym praca po kursie CNC stanie się jeszcze dostępniejsza.

Oznacza to, że nasi kursanci mają jeszcze większe szanse na szybkie uzyskanie satysfakcjonującego stanowiska jako operatorzy i programiści CNC.

Otrzymujemy wiele zapytań, czy praca po kursie CNC jest ciężka do znalezienia. Samo jego ukończenie i zdobycie certyfikatu oczywiście nie daje gwarancji, że znajdziemy wymarzone stanowisko pracy. Jak jednak się okazuje, upór i konsekwencja w dążeniu do celu procentują i bardzo często osoby nigdy wcześniej niezwiązane z branżą CNC otrzymują propozycję pracy. Świadczy o tym spore grono naszych kursantów, którzy znaleźli zatrudnienie niedługo po ukończonym kursie CNC.

Istotnymi elementami, które składają się na całość, dzięki której zwiększysz swoje szanse na dobrą pracę są:
– uczestniczenie w 100% zajęć (frekwencja), nie tylko ciałem ale i duchem,
aktywność podczas zajęć teoretycznych i praktycznych,
powtarzanie materiału również po ukończeniu szkolenia, aby być przygotowanym do rozmowy kwalifikacyjnej,
– korzystanie z darmowych symulatorów również w celu powtórki wiadomości.

Ważnym elementem jest również brak strachu przed zadawaniem pytań. Jeśli masz problem ze zrozumieniem omawianych zagadnień, zawsze możesz swoje wątpliwości przekazać prowadzącemu!
Można również dodatkowo skorzystać z wiedzy znajdującej się na forach CNC, w książkach i filmach dostępnych na YouTube. Dzięki temu będziesz stale „na czasie” z wiedzą, którą zdobyłeś podczas szkolenia i jeszcze lepiej ją usystematyzujesz.

Chciałbyś dowiedzieś się więcej o tym, w jaki sposób szkolimy aby zmaksymalizować Twoje szanse na wejście w branżę CNC?
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w tym z naszym „flagowcem” tj. kursem Operator Programista CNC tutaj.Treść obwieszczenia Ministerstwa Edukacji i Nauki można przeczytać na stronie:https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/prognoza-zawody-2021


Dane firmy

lokalizacja
Numerika Sp. z o.o.
ul. Buforowa 4A
52-131 Wrocław
NIP: 8943182467
telefon
Copyright © Numerika.pl 2014 - 2024, All Rights Reserved