Sprawdź, czy poradzisz sobie na kursie CNC!

czy poradze sobie na kursie CNC

Otrzymujemy od Was wiele pytań dotyczących tego, czy kurs CNC jest trudny i czy osoby całkowicie nowe w tym temacie mają szansę w pełni z niego skorzystać.

Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że CNC to nie „rocket science”. Zagadnienia związane z tą tematyką wymagają jedynie właściwych fundamentów i dobrego ich zrozumienia.

Jeśli zastanawiałeś się nad tym, czy ze swoją aktualną wiedzą poradzisz sobie na naszych szkoleniach, przygotowaliśmy coś dla Ciebie.

Otrzymasz bezpłatny dostęp do testu, który pomoże Ci rozwiać Twoje wątpliwości.

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a my odeślemy do Ciebie login oraz hasło do naszej Platformy INTRO, w której przygotowaliśmy specjalny test zawierający 10 krótkich pytań.

Wypełnij poniższy formularz, aby na swój adres e-mail otrzymać natychmiastowy bezpłatny dostęp do krótkiego testu.

  Progi punktacji wraz z opisem:


  od 71% do 100% – Świetnie! Z pewnością poradzisz sobie z zakresem szkolenia Operator Programista CNC

  od 51% do 70% – Dobrze! Poradzisz sobie z wiedzą przedstawianą podczas kursu Operator Programista CNC, ale nie zaszkodzi małe przypomnienie wiadomości z matematyki.

  od 0 do 50% – przed przystąpieniem do kursu musisz powtórzyć zagadnienia z matematyki na poziomie szkoły podstawowej. Możesz również zastanowić się nad kursem Operator CNC, w którego programie szkolenia znajdują się tylko mniej wymagające elementy programowania maszyn CNC.

  Dane firmy

  lokalizacja
  Numerika Sp. z o.o.
  ul. Buforowa 4A
  52-131 Wrocław
  NIP: 8943182467
  telefon
  Copyright © Numerika.pl 2014 - 2024, All Rights Reserved