Dofinansowanie na kurs CNC z KFS i BUR

dofinansowanie cnc
Pomożemy Ci w zdobyciu dofinansowania na szkolenia z naszej ofertyUWAGA: Aktualnie rusza rekrutacja do projektu Łap Skilla dla młodych osób pracujących Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Dzięki projektowi możesz otrzymać dofinansowanie na szkolenia prowadzone przez nas do kwoty 7545 PLN! Więcej informacji znajduje się tutaj.Wielu z naszych Klientów, zarówno firmowych jak i indywidualnych odczuwa niechęć przed perspektywą wypełniania stosu dokumentów dot. dofinansowania, pilnowania terminów ich dostarczenia itd.

Warto jednak skorzystać z takiej formy wsparcia i zawnioskować o dofinansowanie na kurs CNC, lub inny znajdujący się w naszej ofercie produkt (dostępne na stronie https://numerika.pl/).


Możliwe jest również wnioskowanie o szkolenia indywidualne, które wówczas przeprowadzamy w siedzibie Klienta w oparciu o indywidualnie przygotowany program szkolenia.

Często otrzymujemy również informacje, że brakuje rzetelnego źródła wiadomości dotyczących aktualnie prowadzonych projektów i znalezienie czegoś odpowiedniego i nadal aktualnego graniczy z cudem.

W związku z tym zdecydowaliśmy się pomóc Wam w uzyskiwaniu informacji dotyczących różnych form dofinansowań, a także w przeprowadzeniu Was przez proces ich uzyskania. Jest to oczywiście bezpłatne.

Jakie kroki podejmujemy?

1. Ustalamy Twój region, w którym będziemy szukać źródła dofinansowania.

2. Ustalamy, które instytucje są odpowiednie dla Twojego regionu i jakie są aktualne projekty, z których możesz skorzystać. Jeśli tzw. okno rekrutacyjne jest jeszcze zamknięte, poinformujemy Cię, gdy znów będzie można składać wniosek.

3. Sprawdzamy jakie są warunki uczestnictwa w dofinansowanym szkoleniu i czy je spełniasz.

4. Decydujesz o zakresie szkolenia z naszej oferty, który chciałbyś zrealizować.

5. Zbieramy informacje dot. dokumentacji, którą należy przygotować i pomagamy w jej uzupełnieniu.

6. Gotowy wniosek składasz do wskazanej przez nas instytucji (pocztą tradycyjną lub online jeśli posiadasz podpis elektroniczny).

7. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku możesz wziąć udział w naszych szkoleniach.

Aktualnie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, na terenie 14 województw w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych jest prowadzony projekt o nazwie Podmiotowy System Finansowania, o którym można dowiedzieć się więcej tutaj. System ten działa w oparciu o Bazę Usług Rozwojowych. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania konkretnych informacji dot. tego projektu i możliwości finansowania szkoleń dla Twojej firmy.


Zapraszamy również do sprawdzenia aktualnie udostępnionych przez nas kursów na platformie Bazy Usług Rozwojowych:
Nasze szkolenia dostępne w Bazie Usług Rozwojowych

Firmy i osoby prywatne, które chciałyby uzyskać dofinansowanie na kurs CNC zachęcamy do kontaktu:
Nr tel: 71 307 36 80
E-mail: dofinansowanie@numerika.pl

Uwaga: nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że uzyskasz dofinansowanie na kurs CNC. Zależy to od profilu prowadzonej przez Ciebie działalności (w przypadku firm) i spełnienia warunków narzuconych przez projekt (w przypadku osób indywidualnych).

Dane firmy

lokalizacja
Numerika Sp. z o.o.
ul. Buforowa 4A
52-131 Wrocław
NIP: 8943182467
telefon
Copyright © Numerika.pl 2014 - 2024, All Rights Reserved